Chemie
FARMACEUTICKÝ PRŮMYSL

Hygienické skladování a automatizované dávkování prášků a tekutin pro farmaceutické, kosmetické a nutraceutické použití, jako jsou pomocné látky, vitamíny, bylinné extrakty, rostlinné extrakty, oleje, aminokyseliny a proteiny, funkční složky, probiotické kmeny a další.

Sila mohou být vybavena izolačními, klimatizačními a odvlhčovacími systémy a mohou být plněna přímo z nákladních automobilů nebo z jiných sil, případně z pytlových a big bagových výsypných stanic. Jednoduchá nebo vícenásobná automatizovaná extrakce a fluidizace pro přesné řízení FIFO. Systémy prosévání pro zajištění bezpečnosti materiálu. Plně automatizované stanice pro skladování a vysoce přesné dávkování mikrosložek, nádrže na kapaliny a mycí systém CIP pro kompletní hygienizaci nádrží a potrubí.
Kontrola hmotnosti všech sil a dávkovacích stanic v reálném čase. Všechny operace jsou řízeny plně integrovanými dotykovými panely pro řízení výroby, plnění, mytí, klimatizaci a údržbu inženýrských sítí a softwarem zajišťujícím plnou sledovatelnost. Veškeré strojní zařízení vyhovuje legislativě ATEX. Řešení na míru pro všechny složky vyžadující speciální zacházení.