Pekařství a cukrářství
BEZLEPKOVÁ VÝROBA

Ekologické a bezlepkové zařízení pro výrobu všech potravin, včetně cukrářských výrobků, pečiva, těstovin, mléčných výrobků, premixů, dětské, funkční a sportovní výživy a krmiv.

Hygienické makro a mikro skladování a automatické dávkování přísad, jako je quinoa, teff, amarant, sušené mléko a vláknina, které se často používají v ekologické a bezlepkové výrobě. Sila mohou být vybavena izolací, klimatizací, odvlhčováním a mohou být nakládána přímo z cisteren automobilů nebo z jiných sil, případně z vyprazdňovacích stanic velkých vaků. Automatizovaná jednorázová nebo vícenásobná extrakce a fluidizace pro správné řízení FIFO. Centralizované systémy chlazení mouky pro postupné dosažení nastavené teploty. Systémy prosévání k zajištění bezpečnosti potravin v provozu.
Vysoce univerzální fermentační systémy, jako jsou fermentory, rozpouštěče kvasnic a drtiče chleba pro kvásek z žitné nebo pšeničné mouky, tekutý kvásek a poolish (tekutý biga). Plně automatizované stanice pro vysoce přesné skladování a dávkování mikrosložek, jako je sůl, koření, inkluze a další přísady, které se často používají v ekologické a bezlepkové výrobě, například xantanová guma, lecitin, psyllium a celulóza. Plně automatizované centralizované systémy pro výrobu, skladování a dávkování solanky. Nádrže na kapaliny, dávkování studeného tuku, rozpouštěče, systém emulgátorů, výrobny invertního cukru, skladování a dávkování vajec v klimatizovaných a izolovaných nádržích a proplachovací systém CIP pro kompletní sanitaci nádob a potrubí.
Řešení na míru pro jakoukoli složku vyžadující speciální ošetření.
 
Vážení všech sil a dávkovacích stanic v reálném čase. Řízení všech operací prostřednictvím plně integrovaných dotykových panelů pro řízení výroby, nakládání, mytí, úpravu a údržbu médií a softwaru pro dohledatelnost.
Všechny stroje jsou v souladu s ATEX a jsou vyrobeny v kontrolovaném dodavatelském řetězci. Naši technologové jsou vám k dispozici a pomohou vám s vývojem vaší receptury. Zařízení také pro funkční výrobu s vysoce přesným dávkováním složek, jako jsou omega3, beta glukany, kurkuma a probiotické vlákniny, jako je inulin a kolagen. Systémy pro ekologickou a bezlepkovou produkci.