Prvotní suroviny
KAKAO

Hygienické makro a mikro skladování kakaa s libovolným podílem tuku v prostředí s kontrolovanou vlhkostí. Manipulace s kakaem s podílem vyšším než 12 % v chlazených pneumatických dopravních systémech. Mikro-skladovací stanice pro kontinuální dávkování nebo dávkování s úbytkem hmotnosti. Optimalizovaná řešení pro všechny druhy kakaa, které vyžadují speciální ošetření.

Sila mohou být vybavena izolací, klimatizací, odvlhčováním a dalšími technologiemi, které vyžadují specifické klimatické podmínky. Přímé plnění z nákladního automobilu, z jiných sil nebo ze stanic pro vyprazdňování pytlů a vyprazdňování velkých big bagů. Automatizovaná jednorázová nebo vícenásobná extrakce s vibračním kuželem pro přesnou správu FIFO. Třídicí systémy pro pneumatické a gravitační linky a odsávací kužely různých velikostí a kapacit pro zajištění bezpečnosti potravin v provozech. Všechny stroje a součásti jsou vyrobeny z nerezové oceli vhodné pro abrazivní produkty a vyhovují směrnici ATEX.

Přesné makro a mikro-dávkování a vážení všech sil a dávkovacích stanic v reálném čase. Řízení všech operací prostřednictvím plně integrovaných dotykových panelů pro řízení výroby, plnění, mytí, úpravu a údržbu médií a softwaru pro dohledatelnost.

Skladování a dávkování tuků pro výrobu čokolády za tepla a za studena. Skladovací a dávkovací stanice pro manipulaci s kořením, barvivy a dalšími přísadami.