Cukrovinky
KAKAO

Zařízení pro veškeré zpracování kakaa s hygienickým skladováním nízkotučného nebo tučného kakaa v prostředí s řízenou vlhkostí a manipulací s kakaem s obsahem tuku vyšším než 12 % prostřednictvím chlazené pneumatické přepravy. Sila mohou být vybavena izolací, klimatizací a odvlhčovacími systémy a mohou být plněna přímo z cisterny automobilu, z jiných sil nebo ze stanic pro vyprazdňování pytlů a velkých big bagů. Automatizovaná jednorázová nebo vícenásobná extrakce a fludifikace pro přesnou správu FIFO. Kontrolní systémy pro zajištění bezpečnosti potravin v provozu.

Mlýn na moučkový cukr a systémy pro přípravu, skladování a dávkování invertního cukru. Nádrže na tekuté cukry, dávkování studeného tuku, rozpouštěče, systém emulgátorů, skladování a dávkování vajec v klimatizovaných a izolovaných nádržích a mycí systém CIP pro kompletní sanitaci nádob a potrubí. Plně automatizovaná stanice pro vysoce přesné skladování a dávkování mikrosložek, jako je cukr, koření, barviva a inkluze.
Řešení na míru pro jakoukoli složku vyžadující speciální ošetření.
Vážení všech sil a dávkovacích stanic v reálném čase. Řízení všech operací prostřednictvím plně integrovaných dotykových panelů pro řízení výroby, plnění, mytí, klimatizace a údržby médií a softwaru pro dohledatelnost. Všechny stroje splňují požadavky ATEX a jsou vhodné pro abrazivní produkty, jako je cukr.
Rostliny také pro ekologickou a bezlepkovou výrobu.