Premix

Instalace premixů určených pro všechny potravinářské výroby, včetně cukrářských, pekařských, těstovinových, mléčných, premixových, dětských, funkčních a sportovních potravin a krmiv pro domácí zvířata.

Hygienické skladování a automatizované dávkování prášků a kapalin v silech, nádržích a stanicích pro vysoce přesné dávkování mikrosurovin pro tvorbu zlepšujících látek, premixů aromat a barviv, premixů minerálních solí pro funkční potraviny, jako jsou premixy minerálních solí a vitaminové premixy, a mnoho dalších. Řešení na míru pro jakékoli přísady vyžadující speciální úpravu.
Sila mohou být vybavena izolací, klimatizačními a odvlhčovacími systémy a mohou být nakládána přímo z nákladních automobilů nebo z jiných sil, případně z pytlových a big bagových výsypných stanic. Jednoduchá nebo vícenásobná automatizovaná extrakce a fluidizace pro přesné řízení FIFO. Systémy prosévání pro zajištění bezpečnosti potravin. Systém mytí CIP pro kompletní sanitaci nádrží a potrubí. Kontrola hmotnosti všech sil a dávkovacích stanic v reálném čase. Všechny operace jsou řízeny plně integrovanými dotykovými panely pro řízení výroby, plnění, mytí, klimatizaci a údržbu inženýrských sítí a softwarem zajišťujícím úplnou sledovatelnost. Veškeré strojní zařízení vyhovuje legislativě ATEX. Zařízení pro bezlepkovou a bio výrobu.