Cukrovinky

Zařízení pro všechny typy sladkostí, jako jsou lité, sendvičové, tvarované, plněné a další.

KAKAO

Zařízení pro veškeré zpracování kakaa s hygienickým skladováním nízkotučného nebo tučného kakaa v prostředí s řízenou vlhkostí a manipulací s kakaem s obsahem tuku vyšším než 12 % prostřednictvím chlazené pneumatické přepravy. Sila mohou být vybavena izolací, klimatizací a odvlhčovacími systémy a mohou být plněna přímo z cisterny automobilu, z jiných sil nebo ze stanic pro vyprazdňování pytlů a velkých big bagů. Automatizovaná jednorázová nebo vícenásobná extrakce a fludifikace pro přesnou správu FIFO. Kontrolní systémy pro zajištění bezpečnosti potravin v provozu.

ZMRZLINA

Zařízení pro všechny receptury zmrzliny s hygienickým skladováním makra a mikra a automatickým dávkováním cukru, dextrózy a sušeného mléka. Sila mohou být vybavena izolací, klimatizací, odvlhčováním, vícenásobným odsáváním a fludifikací pro přesné řízení FIFO. Systémy prosévání k zajištění bezpečnosti potravin v provozu.

SNACK

Zařízení pro všechny druhy občerstvení, jako jsou bagety, preclíky, tyčinky, čokoládové tyčinky, cereální tyčinky, proteinové tyčinky, křupky, tortilly, popcorn, ořechové směsi a jiné občerstvení na bázi ořechů, semínka, sýrové občerstvení, marshmallows, krekry, rýžové krekry, samosy, sušené ovoce, sultánky, želé.

BONBÓNY

Zařízení pro všechny druhy cukrovinek, jako jsou tvrdé, měkké, karamelové, marshmallow a toffee.

BEZLEPKOVÁ A BIO

Ekologická a bezlepková zařízení pro výrobu všech potravin, včetně cukrářských výrobků, pečiva, těstovin, mléčných výrobků, premixů, dětské, funkční a sportovní výživy a krmiv.