Cukrovinky
ZMRZLINA

Zařízení pro všechny receptury zmrzliny s hygienickým skladováním makra a mikra a automatickým dávkováním cukru, dextrózy a sušeného mléka. Sila mohou být vybavena izolací, klimatizací, odvlhčováním, vícenásobným odsáváním a fludifikací pro přesné řízení FIFO. Systémy prosévání k zajištění bezpečnosti potravin v provozu.

Mlýn na moučkový cukr a systémy pro přípravu, skladování a dávkování invertního cukru. Automatizované stanice pro hygienické skladování a vysoce přesné dávkování mikrosložek, jako jsou zahušťovadla, aromata a barviva. Nádrže na tekutý cukr, dávkování studeného tuku, rozpouštěče, systém emulgátorů, skladování a dávkování vajec v klimatizovaných a izolovaných nádržích a systém čištění CIP pro kompletní hygienizaci nádob a potrubí.
Řešení na míru pro jakoukoli složku vyžadující speciální ošetření.
Vážení všech sil a dávkovacích stanic v reálném čase. Řízení všech operací prostřednictvím plně integrovaných dotykových panelů pro řízení výroby, plnění, mytí, úpravu a údržbu médií a softwaru pro dohledatelnost. Všechny stroje splňují požadavky ATEX a jsou vhodné pro abrazivní produkty, jako je cukr.
Zařízení také pro funkční zmrzlinu s vysoce přesným dávkováním složek, jako jsou omega3, beta glukany, kurkumin a probiotické vlákniny, jako je inulin a kolagen. Technologie pro ekologickou a bezlepkovou produkci.