Pekařství a cukrářství
BÁBOVKY

Zařízení pro všechny druhy těsta s hygienickým makro a mikro skladováním a automatickým dávkováním všech druhů mouk, včetně sladových obilných mouk. Sila mohou být vybavena izolací, klimatizací a odvlhčovacími systémy a mohou být plněna přímo z cisterny automobilu, z jiných sil nebo ze stanic pro vyprazdňování pytlů a big bagů. Automatizovaná jednoduchá nebo vícenásobná extrakce a fluidizace pro správnou kontrolu FIFO a třídicí systémy pro zajištění bezpečnosti potravin ve firmě.

Automatizované skladování a dávkování granulovaného a třtinového cukru s řízenou vlhkostí. Mlýny na práškový cukr a systémy pro přípravu, skladování a dávkování invertního cukru. Nádrže na tekutý cukr, výdej studeného tuku, rozpouštěče, emulgační systém, skladování a výdej vajec v klimatizovaných a izolovaných nádržích a čisticí systém CIP pro kompletní sanitaci nádob a potrubí. Plně automatizované stanice pro vysoce přesné skladování a dávkování mikrosložek, jako jsou aditiva, ochucovadla, koření a příměsi, například ořechy, semena a sušené ovoce.
Přesné dávkování a vážení všech sil a dávkovacích stanic v reálném čase. Řízení všech operací prostřednictvím plně integrovaných dotykových panelů pro řízení výroby, plnění, mytí, údržby klimatizace a softwaru pro sledování. Všechny stroje splňují požadavky ATEX.
Systémy také pro ekologickou a bezlepkovou výrobu.